Apie mus

UAB „Baltijos regiono projektai“ įsikūrė Palangoje. Savo veiklą pradėjome 2013m. Iki tol, daug darbų padaryta kitose stambiose projektavimo įmonėse. Sukaupta didžiulė darbo patirtis projektuojant įvairios paskirties statinius.

UAB„ Baltijos regiono projektai“ veikla - gyvenamųjų, visuomeninių ir komercinių statinių rekonstrukcijos ir naujos statybos projektinės dokumentacijos rengimas bei derinimas.

Mūsų vizija - UAB „Baltijos regiono projektai“ siekia tapti lyderiaujančia statinių projektavimo bendrove.

UAB „Baltijos regiono projektai“ suburtas kvalifikuotas, darbštus ir energingas kolektyvas. Profesionalūs darbuotojai užtikrina gerą klientų aptarnavimą ir konsultacijas. Įmonės komanda pastoviai tobulina darbo metodus ir įgyvendina naujus projektus.  

Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas. Mes suteikiame išsamią informaciją apie pilną pastatų projektinės dokumentacijos rengimą, užtikriname kokybiškumą ir ilgaamžiškumą. Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiama pilna autorinė priežiūra.

Misija - gerinti namų ūkių gyvenimo kokybę, skatinti efektyvų energijos naudojimą.

Vertybės - aukšti verslo etikos standartai, kokybė, patikimumas, ilgaamžiškumas.

Principai

Įmonės  veikla remiasi ilgalaikiu darbu bei sukaupta patirtimi rinkoje, todėl siekiame sukurti ir išlaikyti skaidrų, teisišką ir patikimą verslą.

Mes prisiimame atsakomybę Lietuvos Respublikai, visuomenei, bendruomenėms, savo klientams, darbuotojams, partneriams ir aplinkai, kuri mus supa, ir kurioje mes veikiame.

Patikimumo principas – įsipareigojame būti patikimi savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriai.

Teisiškumo principas – mūsų paslaugos teikiamos tik pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, nutarimus, poįstatyminius bei kitus norminius aktus.

Sąžiningumo ir skaidrumo principas – griežtai įsipareigojame visoje savo veikloje laikytis tik sąžiningo ir skaidraus bendradarbiavimo principų.

Garbingumo principas – įsipareigojame gerbti visuomenę, aplinką, klientus, partnerius, konkurentus ir savo darbuotojus, išlaikydami aukštus garbingos veiklos ir veiksmų standartus.

Kokybiškumo ir efektyvumo principas – visoje savo veikloje siekiame, kad rezultatas būtų kuo efektyvesnis ir kokybiškesnis. Remdamiesi šiuo principu nuolat ieškome optimalios kainos, kokybės ir poreikių sprendimo suradimų.

Profesionalumo principas – visur ir visuomet siekiame, kad tiek mūsų darbuotojai, tiek partneriai nuolat tobulėtų ir šviestųsi. Įmonėje diegiame griežtą veiklos kokybės kontrolę ir nuolat siekiame ją modernizuoti bei tobulinti. Laikydamiesi profesionalumo principo to paties reikalaujame ir iš savo partnerių.

Punktualumo principas – visi sutarti darbai turi būti atliekami laiku taikant aiškią ir skrupulingą laiko valdymo apskaitą.

Partnerystės principas – visuose veiklos santykiuose su darbuotojais, klientais, tiekėjais ar kitais visuomenės nariais laikomės tik gerbiamų ir lygiateisių partnerių principo. Principingai siekiame, kad ir mūsų partneriai, užsakovai, tiekėjai bei kiti su mumis susiję asmenys atitinkamai laikytųsi šių vertybių.

Content goes here.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?
2013-02-05
Vystomas energetiškai efektyvių gyvenamųjų namų kvartalas Palangoje

Visos naujienos
UAB „Baltijos regiono projektai“
Įmonės kodas: 302945861
Būveinė: Rūtų takas 8, Palanga, Lietuva
Telefonas: +370 (682) 39082
Faksas: 8 (460) 31160
El. paštas: info@baltijosprojektai.lt
Bankas: AB "DNB"
Sąskaita: LT464010042301462003